Skip to main content

Duomenų valdytojas: MB „GG Clothing” , 306164333

Įmonės adresas: Draugystės g. 17, Kaunas.

toliau – „GG Clothing“, Duomenų valdytojas, arba Mes,- šiame privatumo politikos pranešime (toliau – Privatumo politika) pateikiame vartotojo (toliau – Jūsų arba Duomenų subjekto) besinaudojančio www.ggclothing.lt interneto svetaine ir (ar) įsigyjančio prekes asmens duomenų tvarkymo principus bei tvarką.

Ši informacija laikas nuo laiko gali būti koreguojama, tad rekomenduojame prieš kiekvieną apsipirkimą perskaityti šį puslapį, kad būtumėte tikri, jog jus tenkina pateikta informacija.

 1. Bendroji asmens duomenų tvarkymo informacija:
  • Klientas, norėdamas užsisakyti prekes iš ggclothing.lt Parduotuvės, turi užsiregistruoti, įvedant visą informaciją kuri yra nurodoma registracijos formoje kaip privaloma. Visi pažymėti privalomi laukai, yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui.
  • Parduotuvė patvirtina, jog registracijos faktas nereiškia, jog Klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui, apmokėjimui ir pristatymui.
  • Klientui pageidaujant gauti Parduotuvės informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami, bei yra galimybė jų atsisakyti paspaudus tam skirtą nuorodą, arba susisiekiant el.paštu info@ggclothing.lt.
 2. Klientas, užsiregistruodamas Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
 3. Asmens duomenų tvarkymo teisėtas pagrindas: Asmens duomenys tvarkomi remiantis Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento 2016/679 ES 6 str., 1 p.
  1. duomenų subjektas davė sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vienu ar keliais konkrečiais tikslais;
  2. tvarkyti duomenis būtina siekiant įvykdyti sutartį, kurios šalis yra duomenų subjektas, arba siekiant imtis veiksmų duomenų subjekto prašymu prieš sudarant sutartį;
  3. tvarkyti duomenis būtina, kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 4. Tvarkomi asmens duomenys:
  • Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; el.paštas; banko sąskaitos numeris, banko sąskaitos turėtojo vardas ir pavardė.
  • Klientui komentuojant bus išsaugoma inicialai, o klientui pasirinkus: vardas/pavardė, slapyvardis, IP adresas komentarų skiltyje, tam, kad būtų pašalinti netikri ir netinkami komentarai.
  • Visais atvejais tretiesiems asmenims, bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais, arba teisėsaugos reikalavimu.
 5. Asmens duomenų tvarkytojai:
  • Bankas, mokėjimo metu;
  • UAB „Buhalterijos Centras”, Lietuva, buhalterines pąslaugas teikianti įmonė.
  • Prekių pristatymo įmonės, pagal vartotojo pasirinkimą: UAB Omniva LT.
  • UAB Paysera, Lietuva, apmokėjimo už prekes iniciatorius. Duomenų tvarkymo politika: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/privatumo-politika
  • Stripe Inc., JAV, apmokėjimo už prekes iniciatorius. Duomenų tvarkymo politika: https://stripe.com/en-lt/privacy
  • Google Ireland Ltd., slapukų informacija perduodanti informaciją apie pirkimo istroriją. Norėdami atsisakyti tokios informacijos rinkimo, galite pasirinkti saugoti tik funkcinius slapukus, mūsų slapukų pranešime, arba spausdami čia: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
 6. Asmens duomenų tvarkymo terminai:
  • Užsakymo informacija iki apmokėjimo: 30 dienų;
  • Užsakymo informacija po apmokėjimo: sąskaitose faktūrose 10 metų po apmokėjimo;
  • Asmens duomenys elektroninėje parduotuvėje po registracijos: 4 metai nuo registracijos pradžios;
  • IP adresas, incialai/vardas-pavardė/slapyvardis: iki komentaro ištrynimo momento
  • Sutikimo su slapukais informacija: iki vienerių metų.
 7. Jūsų teisės:
  • gauti informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą;
  • susipažinti su savo asmens duomenimis, kurie yra saugomi;
  • prašyti ištaisyti neteisingus, netikslius ar neišsamius asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti asmens duomenis, kurių nebereikia arba kurie tvarkomi neteisėtai;
  • nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais, arba nesutikti, kad būtų tvarkomi bet kokie su jūsų konkrečiu atveju susiję asmens duomenys;
  • prašyti konkrečiais atvejais apriboti savo asmens duomenų tvarkymą;
  • gauti savo asmens duomenis kompiuterio skaitomu formatu ir persiųsti juos kitam duomenų valdytojui („duomenų perkeliamumas“);
  • prašyti, kad automatizuotu duomenų tvarkymu grindžiamus sprendimus, kurie yra susiję su jumis arba turi jums reikšmingos įtakos ir yra pagrįsti jūsų asmens duomenimis, priimtų fiziniai asmenys, o ne tik kompiuteriai. Tokiu atveju jūs taip pat turite teisę išreikšti savo nuomonę ir ginčyti sprendimą.
  • pateikti skundą Asmens duomenų Inspekcijai.
  • Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, turite susisiekti, nurodytais kontaktais.
 8. Rinkodarai naudojamų asmens duomenų tvarkymo sąlygos
  • Mes naudojame SMS ir email pranešimų platformą, kuriai taikomos šios taisyklės ir sąlygos.
  • Pasirinkdami gauti mūsų SMS ir email rinkodaros pranešimus ir mobiliuosius pranešimus, sutinkate su šiomis sąlygomis.
  • Įvesdami savo telefono numerį ir inicijuodami pirkimą, užsiprenumeruodami per mūsų prenumeratos formą ar raktinį žodį, sutinkate, kad mes galime jums siųsti tekstinius pranešimus SMS ir email (dėl jūsų užsakymo, įskaitant apleistus krepšelio priminimus).
  • Jūsų telefono numeris elektroninio pašto adresas, vardas ir pirkimo informacija bus bendrinami su mūsų SMS ir email platforma “UAB Omnisend”, Lietuvos įmonė, kurios biuras yra Vilniuje, Lietuvoje, ES. Duomenys bus naudojami jums siunčiant tikslinius rinkodaros pranešimus ir pranešimus, bet tik kai pasirenkate tokią paslaugą. Išsiuntus tekstinius pranešimus, jūsų telefono numeris ir el. paštas bus perduotas tekstinių pranešimų operatoriui, kad jis įvykdytų jų pristatymą.
  • Jei norite atsisakyti SMS rinkodaros pranešimų ir pranešimų prenumeratos (periodinių pranešimų), atsakykite su STOP į bet kurį iš mūsų atsiųstą mobilųjį pranešimą arba naudokitės atšaukimo nuoroda, kurią pateikėme bet kuriame savo pranešime. Jeigu norite atsisakyti e-mail pranešimų, gautame el. laiške paspauskite nuorodą “atsisakytį prenumeratos”, kurią rasite el. laiško apačioje. Tuomet, būsite automatiškai ištrinti iš prenumeratorių sarašo.
  • Informuojme, kad alternatyvūs atsisakymo būdai, pavyzdžiui, alternatyvių žodžių ar užklausų naudojimas, nebus laikomi pagrįsta atsisakymo priemone.
  • Gali būti taikomi pranešimų ir duomenų perdavimo tarifai.
  • Jei turite klausimų, rašykite „HELP“ numeriu, iš kurio gavote pranešimus.
  • Taip pat galite susisiekti su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos.

Vartotojo prisiregistravimas

Lankytojai, kurie yra užsiregistravę mūsų svetainėje yra mūsų registruoti nariai. Šių narių informacija nurodyta kuriant profilį ar papildant jo informaciją vėliau yra saugoma 10 metų nuo pirkimo įvykdymo. Visi lankytojai gali matyti šią informaciją ir ją redaguoti (išskyrus savo vartotojo vardą) ar visiškai ištrinti. Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Prisijungimo prie savo paskyros

Kaip prisijungiate prie savo paskyros šioje svetainėje, jums į kompiuterį yra įrašomi slapukai skirti svetainės funkcijoms palaikyti. Daugiau apie slapukų renkamą informaciją galite skaityti ,,Slapukų politkoje”.

Svetainės lankytojų statistiniai duomenys

Savo svetainėje naudojame statistinius duomenis, tam, kad galėtume greičiau ir geriau aptarnauti klientus. Tam tikslui pasitelkėme  „Google Analytics“. Ši įranga įrašo slapukus į jūsų kompiuterį, kai pasirenkate leisti įrašyti marketing slapukų informaciją. Ši informacija yra anoniminė ir pagal ją nėra įmanoma atpažinti, koks konkrečiai lankytojas atliko tam tikrus veiksmus svetainėje. Plačiau apie „Google Analytics“ slapukus ir kaip yra saugomi surinkti duomenys, galite paskaityti čia: https://www.termsfeed.com/blog/privacy-policy-google-analytics/.

Norėdami apsaugoti Jūsų duomenis, naudodami „Google Analytics“, nustatėme paslaugą, kad, kai tik duomenis gauna „Analytics Collection Network“ (plačiau apie tai čia: https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=en), dar prieš išsaugant ar apdorojant duomenis, Jūsų IP adresas bus anonimizuotas.

Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ sekimo visose Svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Straipsniai ir kitas turinys šioje svetainėje, gali turėti įterptą turinį iš kitų svetainių (trečiųjų šalių) (nuotraukas, vaizdo įrašus, straipsnius, reklaminę medžiagą). Toks turinys su svetainės lankytoju sąveikauja taip, lyg lankytojas apsilankytų tose (trečiųjų šalių) svetainėse.

Tos (trečiųjų šalių) svetainės taip pat gali rinkti informaciją slapukų (cookies) pavidalu apie šios svetainės lankytojus – stebėti lankytojų elgseną siejamą su įterptu (trečiųjų šalių) turiniu.

Norėdami išsiaiškinti kaip duomenis tvarko Facebook, Instagram, Youtube, galite pasiskaityti čia:

Naujienlaiškiai

Jūsų pateiktą el. pašto adresą, vardą naudojame straipsnių bei pasiūlymų siuntimui.

Išsiuntus naujienlaiškį, turime galimybę rinkti ir matyti statistinius duomenis susijusius su Jūsų elgesiu, išsiuntus el. laišką. Pavyzdžiui ar el. laiškas buvo atidarytas, kokios nuorodos buvo paspaustos. Tokio pobūdžio laiškiai siunčiami 1-2 kartus per ketvirtį, Jums pasirinkus Naujienlaiškio užsakymo paslaugą.

Teisę tvarkyti asmens duomenus tiesioginės rinkodaros tikslais Jūs bet kada galite atšaukti šiais būdais:

 • Gavus naujienlaiškį, paspausti prenumeratos atšaukimo nuorodą;
 • Gavus el. laišką – paspaudus atsisakymo nuroodą;
 • Gavus SMS – atsakius STOP

Kreiptis el. Paštu į atsakingą asmenį: info@ggclothing.lt

Kontaktinė įmonės informacija dėl asmens duomenų tvarkymo:

MB „GG Clothing”

Įmonės kodas: 306164333

Įmonės adresas: Draugystės g. 17, Kaunas. Lietuva

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@ggclothing.lt , telefonu: +370 675 94822

Visi paklausimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu bus atsakyti per 30 kalendorinių dienų.