Skip to main content

Labas! Visų pirma, džiaugiuosi, kad esi čia ir skaitai šį tekstą 🤍 Noriu tarti didelį Ačiū, kad palaikote mūsų smulkųjį lietuvišką verslą.

GG clothing gimė 2017 metais ir nuo tada iki šiol kuria tik su didele meile ir noru, kad kiekvienas galėtų džiaugtis mūsų sukurtais išskirtiniais ir kokybiškais gaminiais ir visiškai nesvarbu ar tai XS ar 9XL dydžio rūbai.

Kūryba yra ilgas, nevisada iš karto džiuginantis, tačiau visada mielas procesas mums. Kiekvienas gaminys gimsta visų pirma iš idėjos. Iš didelio minčių kratinio galvoje, kur svarbi kiekviena detalė, audinys, spalva, siūlų spalva ir tt. Kai viskas susidėlioja galvoje, tuomet keliauja ant lapo. Mes konstruojame, ruošiam lekalus. Lekalai yra drabužių eskizai ant popieriaus su tiksliais matavimais ir visais dydžiais. Tuomet siuvam pirminius gaminius. Ne visada viskas pavyksta iš pirmo karto, būna daug bandymų, būna nusivylimų, tačiau stengiamės iki galo kol pavyksta! 🙂

Mūsų siuvėjos – savo darbą labai mylinčios moterys, kurios labai myli ir GG ir visus gaminius. Pasitariant su siuvėjomis atrinkinėjame ir testuojame medžiagas kurį laiką, kad rezultatas džiugintų, kad audinys nesiburbuliuotų, kad būtų tinkamas modeliui ir tt. Viskas tik dėl to, kad Jus pasiektų tobuli, pilnai išdirbti gaminiai! Kai jau pavyksta pirmi siuvimai, tada lekalus išdauginam dydžiais ir siuvam Jums.

Mes visada stengiamės tobulėti ir siekiame aukščiausių tikslų. Esame perfekcionistai, todėl kiekvienas gaminys po pasiuvimo kruopščiai apžiūrimas ir tik tada keliauja pas Jus. GG nėra masinė gamyba ir neplanuoja tokia būti. Viskas kuriama Lietuvoje ir yra rankų darbo. Siuvėjos siuva tik Lietuvoje.